Opłaty

Gdańsk Morena
ul. Bulońska 18

Grupa żłobkowa 1550zł

Promocja  *** 1400zł ***

Gdańsk Zaspa
ul. Żwirki i Wigury 12/37 (LOTNIA)

Grupa żłobkowa 1550zł

Promocja – ostatnie wolne miejsca *** 1350zł ***

Gdańsk Śródmieście
ul. Toruńska 18c

Grupa żłobkowa 1650zł

Gdańsk Letnica
ul. Letnicka 2

Grupa żłobkowa 1700zł

Placówki objęte dofinasowaniem:
Gdański Bon Żłobkowy 500zł: Zobacz szczegóły (kliknij tutaj)
ZUS Dofinansowanie pobytu w żłobku 400zł: Zobacz szczegóły (kliknij tutaj)

Czesne obejmuje m.in.

zabawy z językiem angielskim

zabawy rytmiczne

zajęcia muzyczno-ruchowe

zajęcia plastyczne

zajęcia sensoryczne

Wpisowe 500zł jednorazowa opłata obejmuje:
rezerwację miejsca, ubezpieczenie NNW dziecka
całoroczną wyprawkę do zajęć plastycznych

Wyżywienie: dzienna stawka żywieniowa płatna oddzielnie
cena 15zł diety 16zł
(śniadanie, obiad: zupa i drugie danie, deser, napoje)

Żłobek Wesoła Kraina Gdańsk – Cena i Opłaty

W zależności od lokalizacji oraz liczby dostępnych miejsc, ceny za pobyt dziecka w żłobku za miesiąc mogą być różne nawet na terenie tego samego miasta. W Gdańsku znajdują się cztery żłobki Wesoła Kraina, dzięki czemu niezależnie od potrzeb i miejsca zamieszkania, znajdziesz miejsce odpowiednie dla Twojej pociechy. U nas ceny regularne za miejsce w grupie żłobkowej wahają się od 1350 zł do 1700 zł, bardzo często jednak pojawiają się promocje na ostatnie miejsca. Pod uwagę trzeba wziąć także inne opłaty związane z zapisaniem dziecka do placówki oraz codziennym jego w niej przebywaniem. Cena za żłobek obejmuje zabawy z językiem angielskim, zabawy rytmiczne, zajęcia muzyczno-ruchowe, zajęcia plastyczne i zajęcia sensoryczne, nie obejmuje jednak wpisowego, wyżywienia i wyprawki.

Ile kosztuje żłobek w Gdańsku?

Do żłobka Wesoła Kraina przyjmujemy dzieci już od 1 roku życia, dzięki czemu nasza placówka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród rodziców powracających do pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Ze względu na znakomity poziom opieki oraz doskonałe lokalizacje, oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny za miejsce placówce.

Ile kosztuje żłobek w Gdańsku? Oto lista naszych placówek oraz aktualny cennik, który może ulec zmianie:

  • Gdańsk Morena, ul. Bulońska 18 – 1550 zł
  • Gdańsk Zaspa, ul. Żwirki i Wigury 12/37 (LOTNIA) – 1350 zł
  • Gdańsk Letnica, ul. Letnicka 2 – 1700 zł
  • Gdańsk Śródmieście, ul. Toruńska 18c – 1650 zł

Pozostałe opłaty

Z pobytem dziecka w żłobku wiążą się także inne opłaty stałe bądź jednorazowe, które pozwalają na skompletowanie wyprawki. Dzienna stawka żywieniowa dla jednego dziecka wynosi 15 zł (16 zł w przypadku diety) i płatna jest oddzielnie.

Przy zapisie dziecka do żłobka w Gdańsku należy także uiścić opłatę wpisową, w wysokości 500 zł. Opłata przeznaczona jest na rezerwację miejsca, całoroczną wyprawkę do zajęć plastycznych, sensorycznych prowadzonych w placówce Wesoła Kraina oraz obejmuje ubezpieczenie NNW dla dziecka.

Można także skorzystasz z dostępnych dofinansowań. Zainteresowane osoby uprawnione mogą zyskać nawet 500 zł dopłaty z programu Gdański Bon Żłobkowy 500 zł oraz 400 zł z ZUS w ramach dofinansowania pobytu w żłobku.

Zapisz swoje dziecko!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Wesoła Kraina