Opieka nad dziećmi Gdańsk

Najważniejszą rolą rodzica jest zapewnienie maluszkowi bezpieczeństwa oraz prawidłowego rozwoju. Od momentu narodzin troskliwe mamy i tatowie dbają, by ich dziecku nie zabrakło niczego, co potrzebne. Zapewniają mu jedzenie, czyste ubranka, zabawę i miłość. Ale co zrobić, gdy przychodzi czas powrotu rodziców do pracy? W tej sytuacji opieka nad dzieckiem zostaje powierzona innym osobom, które odpowiednio się o nie zatroszczą. W Gdańsku mogą być to opiekunowie w żłobkach Wesoła Kraina.

Co zapewniamy?

Bez wątpienia każdy rodzic chce mieć pewność, że podczas gdy wykonuje swoje zawodowe obowiązki, jego pociechy są odpowiednio zaopiekowane. Z tego względu warto wybrać dla nich żłobek, który zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę i przygotowuje odpowiedni dla maluszka rozkład dnia. Taką opiekę nad dzieckiem zapewnia Wesoła Kraina w Gdańsku. Oferujemy pyszne i zbilansowane posiłki wraz z popołudniowym deserem. Ponadto dbamy o rozwój najmłodszych w kilku aspektach. Prowadzimy zajęcia edukacyjne, językowe i ruchowe (również z muzyką). Bawimy się na świeżym powietrzu. Co więcej, organizując opiekę nad dziećmi, przewidujemy dla nich odpoczynek, jak poobiednie drzemki, leżakowanie czy wyciszenie się przy słuchaniu starannie dobranych bajek. To sprawia, że plan dnia jest różnorodny, a maluchy się nie nudzą. Oczywiście mamy też czas na rozmowy z rodzicami, który chcą skonsultować się z nami indywidualnie.

Gdzie można nas znaleźć?

Nasze żłobki znajdują się pod kilkoma adresami. Gdańsk to duże miasto, więc aby ułatwić rodzicom codzienne przyprowadzanie i odbieranie maluszka, działamy w wielu lokalizacjach:

  • przy ul. Bulońskiej 18;
  • przy ul. Żwirki i Wigury 12/37 (LOTNIA);
  • przy ul. ul. Toruńskiej 18c;
  • przy ul. Letnickiej 2.

W każdym z naszych żłobków zapewniamy profesjonalną opiekę nad dzieckiem od 1. do 3. roku życia. Oprócz tego do dyspozycji rodziców pozostawiamy również pomieszczenie, w którym wózki mogą znajdować się przez cały czas pobytu maluszka.

Wesoła Kraina to idealne miejsce dla wszystkich, którzy stawiają na zrównoważony rozwój edukacyjny, społeczny i emocjonalny swoich pociech. W naszych żłobkach dbamy też o dobre samopoczucie dzieci i uśmiechy na ich twarzach. W przypadku pytań chętnie udzielimy zainteresowanym rodzicom dodatkowych informacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Wesoła Kraina